Responsive CZ > 4hvězdičkový Superior Hotel v Tyrolsku

Hotel Elisabeth v Tyrolsku

Dovolená v Rakousku v tyrolských horách

4hvězdičkový Superior Hotel Elisabeth se nachází v Tyrolsku ve vzdálenosti pouhých pár minut od světoznámého města Kitzbühel a je obklopen malebnou krajinou kitzbühelských Alp. Můžete zde strávit Vaši lyžařskou nebo turistickou dovolenou či se oddávat relaxaci, odpočinku a exkluzivní lázeňské péči v hotelové welness zóně o ploše 2 000 m2. Hotel Elisabeth v sobě spojuje tradiční šarm s nejmodernějším komfortem. To vše vytváří pro hosty příjemné prostředí. 

Aktivity uprostřed kitzbühelských Alp

Krásné travnaté kopce s horskými pastvinami jsou ideální k pěším túrám a v zimě samozřejmě k lyžování. V létě můžete pěšky nebo na kole prozkoumávat horský ráj kitzbühelských Alp, hrát golf či se koupat. V zimě se oblast promění v centrum zimních sportů, protože lyžařská oblast Kitzbühel-Kirchberg nabízí 170 kilometrů sjezdovek.

Pěší turistika

V kitzbühelských Alpách najdete největší zajímavosti tyrolských hor: legendární sjezdovku Streif u Kitzbühelu, Gampenkogel s idylickým jezerem Kreuzjöchlsee, vrchol Gaisberg a mnoho dalších turistických cílů. Značené turistické trasy dosahují až do nadmořské výšky 2 400 metrů, v tomto zajímavém regionu máte možnost projít celkem 1 000 kilometrů tras. Vaše výprava může začít přímo před dveřmi Vašeho hotelu Elisabeth v obci Kirchberg bei Kitzbühel.

Turistický program s průvodcem

Pětkrát týdně nabízí Hotel Elisabeth túry různých stupňů obtížnosti s průvodcem. Turistický program s vyškoleným turistickým průvodcem zahrnuje nenáročné rodinné výlety až po náročné horské túry. Pěší výlety si tak můžete užít zcela bezstarostně a ještě intenzivněji si vychutnat překrásnou tyrolskou horskou krajinu.

Zimní sporty

V oblasti Kitzbühelu se nacházíte v jednom z největších lyžařských středisek na světě. Přímo od Vašeho hotelu Elisabeth vstoupíte do lyžařského areálu Kitzbühel-Kirchberg. Lyžaři i snowboardisté si zde mohou užívat na 170 kilometrech sjezdovek. V sousedství se nachází lyžařský areál Wilder Kaiser-Brixental, kam se dá během 10 minut dopravit lanovkou Ki-West Bahn. Také běžkaři a pěší turisté najdou v rozlehlých kitzbüheleských Alpách své zimní potěšení.

Pokoje

Vyberte si z 88 pokojů a apartmánů v hotelu Elisabeth. Rodinný pokoj nebo romantický apartmán, každý pokoj je příjemně vybaven, nabízí komfort a typický tyrolský šarm. Atraktivní služby v kulinářském penzionu Elisabeth, wellness a nabídky aktivit jsou zahrnuty v cenách ubytování.

Wellness

Welness hotel Elisabeth nabízí relaxaci na třech podlažích o rozloze 2 000 m2. Krytý bazén s panoramatickým výhledem na hory v okolí Kitzbühelu Vás nadchne stejně jako krásný venkovní areál s loukou na opalování, bazénem, přírodním koupacím jezírkem a zónou pro reflexní masáž nohou. V saunovací zóně máte možnost výběru z různých nabídek: K dispozici je Vám sauna ze starého dřeva, sanarium, parní lázeň, aromatická parní lázeň, infračervená kabina a solná jeskyně.

Kulinářská nabídka: domácí a regionální

Hotel Elisabeth nabízí svým hostů mnoho dobrot z tyrolského regionu. Maso a uzeniny pochází z vlastní hotelové farmy Scherrhof, sladké pokrmy z vlastní cukrárny Hofkonditorei, mléčné produkty a sýrové speciality ze sýrárny Schaukäserei Kasplatzl. Hotel Elisabeth Vám zpříjemní den počínaje zdravou snídaní až po kulinářskou večeři.

Nezávazná poptávka

Máte pocit, že Hotel Elisabeth v obci Kirchberg bei Kitzbühel v Tyrolsku se zdá být ideálním cílem Vaší dovolené? Kontaktujte tým hotelu Elisabeth prostřednictvím nezávazné poptávky

Close
Close